• img
  • img
  • img
  • img

Mieszkanie na sprzedaż

Oferta nr 254/MC/OMW

329 940 zł

5 409 zł / m2

Wrocław, Psie Pole, Byczyńska

Byczyńska


3

61.00 m2

2

450.00


2016-04-20

2016

widna

.1. O nieruchomości

Na sprzedaż ciche, słoneczne, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie usytuowane od strony południowo- wschodniej, o powierzchni 61,1m2 z balkonem 3,4 m2, położone na II p.

Rozkład: Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz balkonu. Funkcjonalny układ mieszkania oraz nowoczesna architektura, gwarantują przyjazne rozplanowanie pomieszczeń a zarazem zapewniają stworzenie prywatnej przestrzeni.

Standard: Mieszkanie będzie oddane w standardzie deweloperskim: drzwi antywłamaniowe, okna PCV, TV satelitarna, Internet, domofon.

Otoczenie: Kameralne osiedle pośród dużej ilości zieleni. Bezpieczeństwo zapewni zamknięty charakter, ochrona oraz monitoring. Standardem są pomieszczenia na rowery i wózki, komórka lokatorska, wiele miejsc parkingowych  na terenie inwestycji. W budynku znajduje się winda.

Osiedle zapewnia dostęp do dobrze rozwiniętej bazy rekreacyjnej- bogata przydomowa zieleń, dostępne mieszkańcom urządzenia fitness. W najbliższym otoczeniu znajduje się grobla Swojczycko-Kowalska oraz sieć ścieżek rowerowych i biegowych w okolicach rzeki Odry. Lokalizacja inwestycji zapewnia dostęp do podstawowych usług- sklepy, szkoły, przedszkola.

Inwestycja została skierowana do ludzi ceniących sobie spokój, ciszę, zieleń otoczenia oraz wiele sposobów spędzania wolnego czasu.

Komunikacja: Osiedle jest dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, połączenie z placem Grunwaldzkim zapewnia infrastruktura komunikacyjna zlokalizowana przy ul. Swojczyckiej.

Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

Zakończenie inwestycji przewidywane jest na 31.12.2016

Zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację powierzchni.

Zapraszam na prezentację

Marcin Chmiel Tel: + 48 737 466 456

Pomożemy Państwu w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu, bezpłatnie przeliczymy Państwa zdolność kredytową, zaproponujemy najkorzystniejsze warunki wśród oferty z ponad 25 banków oraz kompleksowo zajmiemy się formalnościami związanymi z procesem kredytowym.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

.2. O lokalizacji

.3. Udogodnienia

  • Winda

  • Internet

  • Balkon

Wrocław, Psie Pole

Byczyńska

Zamów e-mail
z podobnymi ofertami

Porady Bonum:

Kupno mieszkania z rynku wtórnego krok po kroku

Gdy po długich poszukiwaniach na rynku nieruchomości uda się znaleźć mieszkanie idealne, czas na formalności. Skompletowanie niezbędnych dokumentów to początek drogi do celu. Zanim odbierzesz klucze, dowiedz się, jak bezpiecznie zamknąć...

CZYTAJ DALEJ

Zobacz więcej artykułów

Przydatne informacje o nieruchomościach

Zapisz się do newslettera Bonum!

Ruszamy nieruchomości - dołącz do nas!

Potrafimy doradzić i zainspirować