Jeśli poszukujesz pracy w nieruchomościach
to świetnie trafiłeś!

W Bonum Nieruchomości otrzymasz wsparcie marketingowe, nasze nieruchomościowe know-how w postaci wartościowych szkoleń oraz zbudujesz swój wizerunek profesjonalnego agenta. Współpracujemy m.in. z deweloperami, inwestorami i klientami zagranicznymi. Działamy na rynkach pierwotnym, wtórnym oraz komercyjnym, dzięki czemu masz zapewniony realny wpływ na wybór ścieżki rozwoju swojej kariery. W firmie stawiamy na zgrany zespół – składa się z doświadczonych agentów, którzy wspierają młodych adeptów – to dla nas prawdziwa inwestycja w przyszłość. Jeśli nasza wizja firmy jest Ci bliska i czujesz, że spełniasz nasze kryteria – zapraszamy do współpracy!

Zapoznaj się z ofertami poniżej - jeśli aktualnie nie widzisz właściwej dla siebie - wyślij ogólną aplikację na praca@bonum-nieruchomosci.pl

Doradca Rynku
Nieruchomości

Rozwiń

Rozwiń

Wrocław

DRN/01/16

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • Pozyskiwanie i budowanie stałych relacji z klientami w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości
  • Organizacja procesu transakcji – weryfikacja stanu prawnego nieruchomości, kompletowanie dokumentów, przygotowywanie umów,/li>
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży – tworzenie opisów, organizowanie sesji fotograficznych, filmowanie nieruchomości, aranżacja przestrzeni do sesji (homestaging)
  • Doradztwo w zakresie sprzedaży i nabycia nieruchomości na rynku wtórnym i pierwotnym,
  • Promocja pozyskanych ofert przy pomocy działu marketingu Bonum.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w kontaktach z klientami, komunikatywności, umiejętności sprzedażowych,
  • Zdolności negocjacyjnych,
  • Kreatywności, zaangażowania w pracę i chęci rozwoju,
  • Organizacji pracy na wysokim poziomie.

Doceniamy:

  • Znajomość lub zainteresowanie rynkiem nieruchomości,
  • Sprawne poruszanie się w środowisku social media i marketingu nieruchomości,
  • Chęć dzielenia się doświadczeniami z pracy,
  • Komunikację w języku angielskim lub innym obcym,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Bonum daje korzyści:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o system: podstawa + prowizja,
  • Sprawdzone know-how – nowoczesny program zarządzania ofertami i bazą klientów, własny dział marketingu,
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń dla początkujących i zaawansowanych,
  • Nowoczesny sprzęt i usługi współpracujących profesjonalistów – homestaging, sesje fotograficzne
  • Możliwość realnego udziału w rozwoju firmy oraz współtworzenia nowych oddziałów Bonum.

Spotkajmy się! Na rozmowie kwalifikacyjnej poznasz nas lepiej. Odpowiemy na Twoje pytania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez PolishProperty.eu Romuald Margol z siedzibą we Wrocławiu, Odrzańska 15/1B

Prześlij CV na adres
praca@bonum-nieruchomosci.pl

w tytule podając nazwę stanowiska,
na które aplikujesz

Przydatne informacje o nieruchomościach