Kup lub wynajmij mieszkanie

Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę

Dobierzemy nieruchomości do Twoich potrzeb Wiemy o ciekawych ofertach zanim trafią na rynek Współpracujemy z innymi biurami - by pokazać Ci najlepsze oferty Dzwonimy, piszemy, weryfikujemy Odpowiadamy za wszystkie formalności Wskażemy Ci najlepszy kredyt
Sprawdź, jak działamy

Wiemy, jak ułatwić poszukiwania nieruchomości

Masz pytania związane z poszukiwaniami mieszkania idealnego? Zwróć się do nas o pomoc. Działamy na rynku od prawie 20 lat – zaufaj nam.

Dlaczego mam szukać mieszkania z biurem?

Agencja nieruchomości specjalizuje się w poszukiwaniach mieszkań. Ten wybór to głównie Twój komfort: na życzenie otrzymujesz dopasowane oferty. Świadczymy dla Ciebie konkretne usługi, by maksymalnie ułatwić transakcję i oszczędzić Twój czas.

Jak wygląda praca agenta?

Pośrednik opiera się na wywiadzie z klientem: im więcej szczegółów, tym lepiej dopasowane oferty mieszkań z całego rynku. Zyskujesz własnego doradcę i prywatnego negocjatora. Agent przejmuje wszystkie formalności i obowiązki związane z poszukiwaniami idealnego lokum dla Ciebie.

Ile kosztuje współpraca z agencją nieruchomości?

Uczciwa współpraca z pośrednikiem nieruchomości opiera się na indywidualnej ofercie. Powiedz nam, czego oczekujesz, a my wycenimy realizację wspólnego celu.  Dopasujemy cennik do Twoich potrzeb.

Z iloma agencjami mam pracować?

W Bonum opieramy się na skutecznej współpracy z innymi agencjami. W ten sposób zobaczysz oferty mieszkań z całego rynku. Jedna agencja, to więcej możliwości – zapytaj o umowę ekskluzywną.

Dlaczego kredyt hipoteczny z Bonum to strzał w dziesiątkę?

Wybór biura nieruchomości to inwestycja w grupę ekspertów. Bonum współpracuje z doradcami kredytowymi, którzy dobierają najlepsze oferty kredytów hipotecznych. Otrzymasz propozycje finansowania na korzystnie wynegocjowanych warunkach i porady specjalistów.

 

Znajdź nieruchomość

  Dane kontaktowe

   
  Szybko odpowiemy!

  Przydatne informacje o nieruchomościach

  Zapisz się do newslettera Bonum!

  Ruszamy nieruchomości - dołącz do nas!

  Potrafimy doradzić i zainspirować