Nowe mieszkania dla Ciebie

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze oferty od deweloperów!

Współpracujemy tylko z solidnymi deweloperami Dopasujemy inwestycję do Twoich potrzeb i wymagań Przeprowadzimy Cię przez wszystkie formalności Wynegocjujemy dla Ciebie korzystną cenę Zapewnimy Ci pomoc zaufanych ekspertów Polecimy Ci sprawdzonych fachowców i projektantów.
Sprawdź, jak działamy

Mieszkanie z rynku pierwotnego w pytaniach i odpowiedziach

Jak wybrać dewelopera?

Dobry deweloper to pewna marka. Oprócz tradycji – wyróżniają go również terminowość i komplet dokumentów potwierdzających jego wiarygodność. Wskażemy Ci pewne firmy, którzy cieszą się uznaniem .

Gdzie i jak szukać mieszkania?

Blisko centrum lub na obrzeżach miast? Kameralnie czy w dużym gronie? Zastanów się, jakie jest Twoje wymarzone mieszkanie. Zaprezentujemy Ci inwestycje, które najbardziej pasują do Twoich potrzeb. Obejrzymy razem mieszkania pokazowe – w jednym z nich poczujesz się jak w domu.

Jakie formalności czekają mnie przy zakupie?

Wybór mieszkania z rynku pierwotnego to szereg formalności, z którymi szybko sobie poradzimy.  W pierwszej kolejności przeanalizujemy prospekt informacyjny i warunki rezerwacji. Wyjaśnimy Ci kwestię podatków, a zaufany notariusz będzie czuwał nad aktem. Spokojnie, zajmiemy się wszystkimi dokumentami.

Kiedy mam zająć się staraniami o kredyt hipoteczny?

Zdolność kredytowa to pierwsza ważna informacja, która przyda się na spotkaniu z deweloperem. Współpracujemy z ekspertami: wykonają dla Ciebie obliczenia i symulacje spłat. Dzięki temu już na początku drogi poznasz korzystną ofertę banku i czas oczekiwania na jego decyzję.

Stan deweloperski czy wykończenie pod klucz?

Wykończenie mieszkania z rynku pierwotnego można zaplanować tak, by zmieściło się w Twoim budżecie. Porównamy najtańsze  opcje: przeanalizujemy ofertę dewelopera i propozycje naszych fachowców. Nasi projektanci wnętrz przygotują specjalną propozycję tylko dla Ciebie.

 

Znajdź mieszkanie z rynku pierwotnego

  Dane kontaktowe

   
  Szybko odpowiemy!

  Przydatne informacje o nieruchomościach

  Zapisz się do newslettera Bonum!

  Ruszamy nieruchomości - dołącz do nas!

  Potrafimy doradzić i zainspirować