• img
  • img
  • img
  • img

Dom na sprzedaż

Oferta nr 11/RJ/ODS

390 000 zł

3 362 zł / m2

Długołęka, , Gajowa

Gajowa


0

116.00 m2
2016-04-11

0

428.00 m2

.1. O nieruchomości

Nowoczesna Inwestycja z rynku pierwotnego!

Polecamy Państwu 2-poziomowy dom jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej - bliźniak, o powierzchni 115 m2 z przynależnym garażem i ogródkiem.

Na parterze domu zaprojektowano kuchnię, jadalnię, a także salon z wyjściem na taras.

Na piętrze znajduje się przestronna sypialnia, dwa dodatkowe pokoje, łazienka oraz pojemna garderoba. Istnieje również możliwość adaptacji strychu ( ok 15m2 dodatkowej powierzchni) .

Domy będą oddawane w standardzie deweloperskim z instalacjami wewnętrznymi, osprzętem elektrycznym, tynkami, posadzkami, ogrodzeniem zewnętrznym, podjazdami, przygotowanym, uporządkowanym terenem wokół budynku.

W domu zamontowane zostaną okna PCV w kolorze jasnego dębu, drzwi wejściowe stalowe w kolorze jasnego dębu, brama garażowa HORMANN, pokrycie dachu - dachówka cementowa Braas.

Ogrzewanie piecem gazowym.

Domy zlokalizowane są 8 km od wrocławskiego Rynku.

Atutem inwestycji jest sąsiedztwo rozległych terenów zielonych - przepięknych Lasów Domaszczyńskich, stawów, tras rowerowych czy terenów rekreacyjnych. Bliskość natury to gwarancja zarówno spokoju, relaksu, jak i możliwości aktywnego wypoczynku.

Okolica charakteryzuje się niską zabudową. W pobliżu znajdują się przedszkola, a także szkoła podstawowa i gimnazjum. Dobra infrastruktura drogowa zapewni szybki i komfortowy dojazd do pobliskiego Wrocławia- także komunikacją podmiejską.

Domy budowane są w terminie 10 miesięcy od momentu podpisania umowy przedwstępnej.

Opiekun oferty:

Radosław Jung

Tel +48 737 482 480

Pomożemy Państwu w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu, bezpłatnie przeliczymy Państwa zdolność kredytową, zaproponujemy najkorzystniejsze warunki wśród oferty z ponad 25 banków oraz kompleksowo zajmiemy się formalnościami związanymi z procesem kredytowym.

/Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych./

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

.2. O lokalizacji

Długołęka

Gajowa

Zamów e-mail
z podobnymi ofertami

Porady Bonum:

Kupno mieszkania z rynku wtórnego krok po kroku

Gdy po długich poszukiwaniach na rynku nieruchomości uda się znaleźć mieszkanie idealne, czas na formalności. Skompletowanie niezbędnych dokumentów to początek drogi do celu. Zanim odbierzesz klucze, dowiedz się, jak bezpiecznie zamknąć...

CZYTAJ DALEJ

Zobacz więcej artykułów

Przydatne informacje o nieruchomościach

Zapisz się do newslettera Bonum!

Ruszamy nieruchomości - dołącz do nas!

Potrafimy doradzić i zainspirować