Łatwiej o kredyt hipoteczny w Bonum

16.06.2016

Znalezienie wymarzonego mieszkania dla Ciebie to pierwszy krok dla agentów Bonum Nieruchomości. Dzięki współpracy z ekspertami Notus Doradcy Finansowi dopasowanie kredytu hipotecznego odbywa się błyskawicznie. Najważniejsze usługi znajdziesz w jednym miejscu.

 

Kredyt hipoteczny stał się dla wielu Polaków głównym sposobem na zakup własnego mieszkania. W związku z tym ostateczna decyzja często opiera się na zdolności kredytowej i propozycji banku, do której kredytobiorca musi się dostosować. Dlatego ważne staje się wsparcie doradców, którzy na pierwszym miejscu stawiają potrzeby klienta. Wymarzone mieszkanie i korzystna oferta kredytowania zakupu to zadanie wymagające połączenia sił: Bonum Nieruchomości i Notus Doradcy Finansowi.

 

Jak działają eksperci?

Dzięki temu w jednym miejscu otrzymujesz kompleksowe wsparcie: bez zbędnych wizyt w bankach. Twój agent nieruchomości zapewnia dostęp do ofert mieszkań, które spełniają Twoje oczekiwania i jednocześnie dba o szybkie uzyskanie kredytu na zakup wymarzonego lokalu. Dobór oferty kredytu odbywa się indywidualnie – z taką samą dokładnością jak poszukiwania mieszkania. Znika mechaniczne traktowanie klienta za sprawą osobistego doradcy finansowego, który pośredniczy w komunikacji z bankiem.

 

Notus działa w Twoim imieniu

Ekspert na podstawie rozmowy z Tobą przeprowadzi wnikliwą analizę sytuacji kredytowej, by dopasować strategię działań. Ponad 25 banków w Polsce czeka na Twój wniosek kredytowy, co minimalizuje ryzyko jego odrzucenia. Poznasz i porównasz najkorzystniejsze oferty – bez wychodzenia z domu. Dzięki wypracowanym relacjom Doradców Finansowych Notus  z bankami, zyskujesz szansę na specjalne warunki, czyli tańszy kredyt. Pamiętaj też, że doradca przejmuje formalności, składa wniosek, wspiera w negocjacjach i w efekcie dobiera propozycję, która Cię usatysfakcjonuje.  Jego zadaniem jest dokładne wyjaśnienie zasad spłaty, wsparcie w wyborze rodzaju rat oraz objaśnienie pełnego kosztu kredytu. Praca eksperta nie kończy się z chwilą otrzymania przez klienta kredytu: jest gotowy na poszukiwanie rozwiązania, gdy klient ma problemy ze spłatą lub wątpliwości dotyczące możliwości finansowych.

 

Wspólne działanie doradców rynku nieruchomości i rynku kredytowego to dla poszukujących mieszkania oszczędność nie tylko czasu. Bonum i Notus zapewniają również dostęp do kolejnych ekspertów, których potrzebują ich klienci. Wybór notariusza lub rzeczoznawcy jest również jedną z możliwości w ramach pakietu usług. Wybierając ofertę kredytową przygotowaną przez Notus otrzymymujesz za darmo rok ubezpieczenia nieruchomości oraz specjalną zniżkę na wyposażenie. Nasze usługi dopasowywane są do wymagań klientów. Wystarczy, że dokładnie poinformujesz agenta o tym, czego potrzebujesz, by mógł przygotować plan działań tylko dla Ciebie!

 

Zapytaj o kredyt hipoteczny!

 

Notus Doradcy Finansowi – jedna z największych w Polsce firm świadczących usługi doradztwa finansowego. Działa od 2004 r. i stale rozwija swój potencjał, otwierając kolejne oddziały w kraju. Wyróżnia ją niezależność i obiektywizm dzięki braku powiązań finansowych od innych instytucji. Ponad 500 doradców kredytowych pracuje na sukces firmy. Reprezentują klientów w kontaktach z 25 bankami i wspierają wybór korzystnej oferty kredytowej. Notus na pierwszym miejscu stawia klienta i bezpieczeństwo transakcji, budując długofalowe relacje.

 

file
POWRÓT
Udostępnij tekst znajomym!