Firma IT wykupiła całe piętro biurowca na południu Wrocławia

02.08.2017

Skarbowców 115 – czyli pewna inwestycja

 

Nowoczesna przestrzeń biurowa sprzyja rozwojowi biznesu. To już pewne: całą kondygnację budynku Skarbowców 115 zajmie firma z branży nowych technologii. Bonum Nieruchomości odpowiada za komercjalizację biurowca, który powstaje na południu Wrocławia – T Deweloper nawiązał wyłączną współpracę z agencją. Inwestycja będzie gotowa już w drugiej połowie 2018 roku.

 

Nowoczesny biurowiec przystosowany do potrzeb biznesu powstaje na południu Wrocławia. Skarbowców 115 to cztery piętra przestrzeni biurowej w układzie open space. Takie rozwiązanie pozwala na zaprojektowanie wnętrza odpowiedniego do charakteru działalności. Jedna kondygnacja już została sprzedana w ramach współpracy z Bonum Nieruchomości. Drugie piętro budynku w całości zajmie dynamicznie rozwijająca się firma z branży IT. – Na decyzję nowego właściciela lokali biurowych w budynku Skarbowców 115 wpłynęło kilka czynników. Lokalizacja, która otwiera nowe możliwości biznesowe oraz dopasowanie wnętrza do potrzeb pracowników to jedne z nich. Kupujący mógł wybrać dogodne miejsca parkingowe i personalizowaną windę dedykowaną tylko jego firmie. Inwestor zapewnił również dogodny system płatności 10/90 – wyjaśnia Romuald Margol prezes spółko T Deweloper.

Skarbowców 115 zostanie oddany do użytku w sierpniu 2018 roku. Biurowiec jest zlokalizowany na wrocławskiej Klecinie w otoczeniu nowoczesnych budynków mieszkalnych oraz usługowych. W ofercie T Dewelopera pozostają lokale, które sprawdzą się jako wygodna przestrzeń dla rozwoju biznesu. Wyróżnikiem inwestycji są balkony – to one pozwalają na stworzenie przyjaznego miejsca pracy. Parter został zarezerwowany na lokale usługowe. T Deweloper działa elastycznie i dopasowuje projekt do wymagań klientów, dzięki czemu mają oni realny wpływ na tworzenie udogodnień w swoich lokalach i biurach.

file
POWRÓT
Udostępnij tekst znajomym!