Bonum i ARBET deweloper rozpoczynają współpracę

13.07.2016

Z przyjemnością informujemy o nawiązaniu współpracy pomiędzy deweloperem ARBET oraz Bonum Nieruchomości! Nasza agencja zajmie się sprzedażą mieszkań oraz domów w inwestycjach realizowanych przez ARBET.

 

Firma ARBET na wrocławskim rynku słynie ze swojej solidności i wysokiej jakości realizowanych inwestycji. Decyzja o rozpoczęciu współpracy i wsparcie przy komercjalizacji inwestycji podyktowana jest przede wszystkim troską o naszych klientów. Naszym celem jest oferowanie atrakcyjnych nieruchomości, realizowane przez zaufanych i rzetelnych wykonawców. Wierzymy, że mieszkania i domy w inwestycjach dewelopera ARBET, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Najnowsza inwestycja ARBET, Osiedle Perłowe to trzy spójne budynki położone przy ulicy Henryka III w Siechnicach. W pierwszym etapie inwestycji oddane zostaną do użytku 33 komfortowe mieszkania o powierzchni od 40 do 80 mkw. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki o powierzchni od 32 do 187 m2. Wszystkie mieszkania na wyższych kondygnacjach z  balkonami. Tylko do końca sierpnia przy zakupie mieszkania, komórki lokatorskie oraz zewnętrzne miejsca parkingowe w cenie nieruchomości. Wysoki standard wykończenia inwestycji, dbałość o jakość, zastosowanie nowoczesnych materiałów i technologii sprawia, że budynki są wygodne, energooszczędne i tanie w eksploatacji.  

Do końca kwietnia 2017 roku rozpocznie się przekazywanie mieszkań przyszłym właścicielom.  

 

Informacje o mieszkaniach:

Osiedle Perłowe to inwestycja tworzona z myślą o osobach ceniących sobie komfort i spokój. Bliskość zielonych terenów rekreacyjnych czyni ją wręcz wymarzoną dla rodzin z dziećmi.  W pobliżu znajdują się  tereny rekreacyjne, zbiornik wodny, szkoła podstawowa, przedszkole, gimnazjum, dworzec PKP, Rynek, park. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów deweloper zadbał, aby mieszkania spełniały wymagania programu MdM.  Chcesz poznać więcej szczegółów lub umówić się na prezentację?

 

Zapraszamy do kontaktu z Bonum Nieruchomości!

 

 

 

 

file
POWRÓT
Udostępnij tekst znajomym!