Biznes pod dobrym adresem: Skarbowców 115

03.07.2016

Odpowiednie otoczenie, komfortowe rozwiązania dla pracowników i bliskość kluczowych punktów – to elementy budujące sukces inwestycji komercyjnej. T Deweloper w odpowiedzi na potrzeby rynku rozpoczyna budowę nowoczesnego biurowca: Skarbowców 115. Na południu Wrocławia powstanie miejsce sprzyjające rozwojowi biznesu.

 

Południe Wrocławia wyróżnia prawdziwy potencjał biznesowy. W drugim kwartale 2016 roku T Deweloper rozpoczyna budowę biurowca Skarbowców 115. Nowoczesna inwestycja powstanie na granicy Krzyków i Kleciny – czyli w okolicy, która od kilku lat dynamicznie się rozwija. To właśnie tę część miasta coraz chętniej wybierają młode rodziny i mieszkańcy centrum, którzy przenoszą się bliżej zieleni.  Podąża za nimi również wiele firm. Aż 1,7 tys. mkw. powierzchni biurowo-usługowej daje im szansę na rozszerzenie zasięgu działania w korzystnej lokalizacji.

 

Główne wyróżniki Skarbowców 115:

  • Korzystna lokalizacja – dla rozwoju biznesu
  • Biura z balkonami – dla komfortu pracowników
  • Wysoki standard – dla jakości inwestycji
  • Nowoczesne budownictwo – dla wymagających
  • Lokale do 380 mkw. – dla większych możliwości
  • Solidny T Deweloper – dla Twojej pewności

 

Czteropiętrowy budynek zaprojektowany został przede wszystkim dla firm, które szukają wygodnej przestrzeni biurowej dla rozwoju. Sprzyja temu układ open space – dający szansę na dopasowanie miejsc pracy do charakteru działalności. Balkony stają się kolejnym wyróżnikiem projektu i są odpowiedzią na potrzeby pracowników. W związku z tym, że biurowiec spełnia najwyższe standardy, projekt uwzględnia również rozwiązania dla osób niepełnosprawnych: nowoczesna winda z dostępem z garażu podziemnego to jedno z udogodnień. Parter Skarbowców 115 stanie się miejscem dla szeroko pojętej branży usługowej.

 

Komercjalizacją inwestycji Skarbowców 115 zajmuje się Bonum Nieruchomości. T Deweloper nawiązał wyłączną współpracę z wrocławską agencją. Sprzedaż i wynajem powierzchni rusza od maja 2016 roku.

 

Więcej o lokalizacji

Skarbowców 115 powstaje w bliskości do autostrady A4 i Bielan Wrocławskich. Biurowiec jednocześnie położony jest 6,5 km od Rynku. W pobliżu rusza budowa nowego węzła komunikacyjnego Aleja Piastów – Racławicka. To rozwiązanie, które ułatwi kontakty biznesowe południa i centrum miasta. W ciągu kilku lat wrocławska Klecina zmieniła się w nowoczesne osiedle, a kolejne inwestycje deweloperskie przyciągają nowych mieszkańców. Rozwój branży usługowej i biznesu to naturalna kolej rzeczy w tak dynamicznie zmieniającej się lokalizacji.

 

file
POWRÓT
Udostępnij tekst znajomym!